© 2014 Blonde s.r.o.

Blonde Brunette to sú Vaše vysnívané šaty 

 

Náš butik vznikol ku koncu roku 2014  a odvtedy sa snažíme prinášať našim zákazníčkam top kúsky z dielne talentovaného zahraničného návrhára šiat. Prinášame moderné zaujímavé, jedinečné, originálne a niekedy až priam extravagantné kúsky, ktoré sú pre ženy, ktoré sa neboja ukázať svoje ja a zažiariť na akejkoľvek spoločenskej udalosti. 

V požičovni Blonde Brunette na Drieňovej v Bratislave nájdete krásne spoločenské šaty značky Mac Duggal. Prídite nás navštíviť do požičovňe spoločenských a svadobných šiat Blonde Brunette a vyberte si so širokej ponuky spoločenských a svadobných šiat. Okrem nich u nás nájdete aj kabelky, topánky, šperky, štóly, kožušinky, kabátiky či kožúšteky.

Máte sa načo tešiť. Tešíme sa na Vás !

Je tu koniec apríla a my máme pre vás opäť novú krásnu kolekciu Jar 2017 od nášho dvorného návrhára MacDuggal. Všetko je aktuálne pripravené v salóne a my sa z nových šatičiek neskutočne tešíme.

 

V kolekcií prevládajú žiarivé farby, ako aj aktuálne farebné kombinácie. Jednofarebné modely ale aj kvetinová potlač. Okrem toho sme zaradili aj krajkový model Violet s neskutočne sexi strihom. Okrem toho je novinkou aj kraťaskový overal s odopínateľnou sukňou s africkou potlačou, zaujímavá voľba na svadby. Toto všetko ale aj omnoho viac sme si pre Vás pripravili aby ste na svadbách, promóciách či stužkových zažiarili spolu s nami :)

Prečo ten čas letí tak strašne rýchlo ?

Zase je tu zima ale s ňou aj nová kolekcia úžasných šatičiek ktoré sme pre Vás objednali.

Kvetované aj jednofarebné, veľa červených šiat lebo červená sa hodí každej aj blonýnke aj brunetke :) Dvojdielne sukničky s topíkmi, pre ešte viac zaujímavých kombinácií, flitrované šaty lebo flitre sú zase in a teraz nie len na šatách ale aj na bežnom oblečení :)

 

Netradičné kombinácie baby ružová s baby modrou? A ešte k tomu na spoločenských šatách ??? Prečo nie ! U nás práve takéto vyhľadávame ! Pretože byt jedinečná, iná, originálna, to je naše heslo, dámy. Vystúpte z radu a zažiarte nech sa všetci pozerajú, že aj Slovensky sa neboja experimantovať a byť iné. Odvážne. :)

 

Tím Blonde Brunette 

Plesová sezóna 2018 sa pomaly blíži a spolu s ňou sme si pre Vás pripravili Novú kolekciu 2018 od návrhára MacDuggal.

Viackrát ste nám počas skúšania hovorili, že by ste ocenili šaty s dlhým, trištvrťovým rukávom alebo niečím cez ruky aby ste už nemuseli riešit "niečo na vrch" 

Vaše požiadavky sme vypočuli a preto v novej kolekcií nájdete skoro vštky šaty s rukávom či už dlhým alebo pelerínkou cez ruky.

 

Dúfame, že sa Vám nová kolekcia bude páčiť a vyberiete si Vašu vysnívanú plesovú róbu práve u nás v Blonde Brunette.

 

Tím Blonde Brunette 

Svadobná sezóna 2018 je tu a spolu s ňou sme si pre Vás pripravili novú kolekciu Summer 2018 od návrhára MacDuggal.

Viackrát ste sa nám vraveli, že by ste ocenili keby sme pridali do nášho sortimentu aj svadobné šaty alebo jednoducho viac bielych šatičiek. Opäť sme Vás počúvli a tak v novej kolekcií nájdete aj zopár dvadobných šiat, ktoré sa podľa nás budú hodiť aj na plesy či stužkové lebo sú to také "iné" svadobné. 

Počúvame Vás a preto sme doplnili sortiment o ďalšie kúsky s dlhým a trojštvrťovým rukávom lebo o takéto modely je záujem. 

 

Šaty majú predsa zakryť nežiaduce partie a pozdvihnúť ženskosť a presne o to sa u nás v salóne Blonde Brunette snažíme.

 

Tím Blonde Brunette 

IMG_4476.JPG
svadobné trendy 2020.jpg

Máme nové modely v salóne !

Päť nových kúskov spoločenských šiat všetky modely z aktuálneho katalógu šiat 2017 od návrhára MacDuggal.

 

Na ďaľšie kúsky sa môžete tešiť už cca od konca decembra alebo začiatku januára 2017 :) 

Tešíme sa na Vás v našom salóne

Nová luxusná kolekcia na plesovú sezónu 2017 Exclisive 2017 od MacDuggal je aktuálne pripravená v salóne a my sa z nej neskutočne tešíme.

 

Nové zaujímavé vzory, potlače kvetín v zaujímavých prevedeniach ale aj jednoduché modré šaty so sexi výstrihom to všetko sme si pre Vás pripravili aby ste na plesoch v roku 2017 zažiarili. :)

 

Tešíme sa na Vás v našom salóne

Máme nové modely v salóne !

Dvanásť nových úžasných kúskov spoločenských šiat. Pripravili sme pre vás krásnu letnú kolekciu Leto 2016 ako inak od nášho dvorného návrhára Macduggal.

 

Kolekcia Leto 2016 od Mac Duggal prináša jedinečné modely dlhých spoločenských šiat ľahkých vzdušných materiálov ale aj niektoré väčšie róby, po ktorých je záujem. Niektoré šaty sú aj s praktickými vreckami, ktoré sú momentálne horúcim hitom. 

Krásne lodičky a sandálky v rôznych farbách nájdete iba u nás v Blonde Brunette.
Sú pre Vás pripravené na aktuálnu sezónu plesov, stužkových alebo len tak pre radosť :)
VELký zimný výpredaj ŠIAT !  
Koniec roka sa blíži a sním aj velký výpredaj viac ako 20tich modelov spoločenskýh šiat za bezkonkurenčné ceny. 
 
Prídite si k nám vybrať Vaše vysnívané šaty už od 100 € z kolekcie 2015 a jar 2015. Urobte si radosť na Vianoce aj Vy ! 
 
Tešíme sa na Vás
Tím Blonde Brunette
popolnocne saty pre nevestu .jpg

Tak táto nová kolekcia dlhých spoločenských je ÚŽASNÁ !!!

Och zamilovala som sa hneď do niekoľkých brutálnych šiat.

 

Jemné, ľahunké, šifón, krajka - sexi strihy áno aj dlhé rukávy, pevné korzety ale hlavne jemné odtiene ružovej fialkovej marhuľkovej alebo champagne farby. 

 

Áno toto môžem naozaj veľmi vydarené kúsky, veď pozrite na našom insta alebo facebooku fotky na postave.

Krásna prehliadka za nami. Prehliadka dopadla nad naše očakávania a chceme sa samozrejme, poďakovať naším partnerom salónu Lovely Look - beauty ateliér za vizáž, tanečným školám TK Spektrum a B-swing, fotografom z Superfotograf.sk ako aj všetkým ostatným ktorí priložili ruku k dielu :) 

Foto z prehliadky si môžete pozrieť TU :) 

Kolekcia leto 2015 od Mac Duggal !

Kolekcia leto 2015 od Mac Duggal prináša jedinečné modely krátkych spoločenských šiat.

Vyberte si rôznych štýlov a farieb a zažiarte s nami na svadbe či inej spoločenskej udalosti :) 

Kolekcia jesen 2015 od Mac Duggal !

Dokonalé modely jeseň 2015 od Mac Duggal už teraz v našom butiku!

 

Prídite sa presvedčiť a vybrať si na svadbu, stužkovú či inú oslavu Váš jedinečný model šiat práve od nás, požičovne spoločenských šiat Blonde Brunette