top of page
  • Writer's picturebb

Nová kolekcia Leto 2016 od MacDuggal


Dorazili nám skvelé fresh kúsky z letnej kolekcie Leto 2016 od amerického návrhára MacDuggal. Spolu až 12 krásnych jedinečných kúskov. Z každého len po jednom kuse aby sa nestalo že budete s niekým na rovnakej udalosti v tých istých šatách.

Vyberali sme najmä dlhé šaty, pretože po nich je najväčší dopyt a z krátkych bol objednaný len jeden model, ktorý sa hneď predal.

Veľmi sa z novej letnej kolekcie tešíme, pretože to boli posledné kusy a ak by sme ich neobjednali už by sme mali smolu :) Návrhár už teraz pracuje na novej kolekcií, ktorá bude dostupná budúci rok.

Rôznorodé farby, látky strihy aj prevedenia krásne pasujú do našej stálej ponuky a my sa už teraz nevieme dočkať na Vašu návštevu u nás, kedy z vás môžeme urobiť kráľovné svadby, stužkovej, plesu, odovzdávania cien alebo inej spoločenskej udalosti.

Nezabudnite, že okrem šiat máme v ponuke aj nádherné topánky k spoločenským šatám, doplnky, kabelky a šperky. Čiže od nás odídete naozaj vybavené od hlavy až po päty.

Ku každým požičaným alebo predaným šatám navyše dostávate poukážku na líčenie a hairstyling s 30% zľavou od salónu LovelyLook a poukážku na masáž alebo tréning s osobným trénerom v hodnote 20,- € od fitness centra EfectFit
94 views0 comments
bottom of page