© 2014 Blonde s.r.o.

Nová kolekcia Leto 2016 od MacDuggal

June 20, 2016

Dorazili nám skvelé fresh kúsky z letnej kolekcie Leto 2016 od amerického návrhára MacDuggal. Spolu až 12 krásnych jedinečných kúskov. Z každého len po jednom kuse aby sa nestalo že budete s niekým na rovnakej udalosti v tých istých šatách. 

 

Vyberali sme najmä dlhé šaty, pretože po nich je najväčší dopyt a z krátkych bol objednaný len jeden model, ktorý sa hneď predal.  

 

Veľmi sa z novej letnej kolekcie tešíme, pretože to boli posledné kusy a ak by sme ich neobjednali už by sme mali smolu :) Návrhár už teraz pracuje na novej kolekcií, ktorá bude dostupná budúci rok. 

Rôznorodé farby, látky strihy aj prevedenia krásne pasujú do našej stálej ponuky a my sa už teraz nevieme dočkať na Vašu návštevu u nás, kedy z vás môžeme urobiť kráľovné svadby, stužkovej, plesu, odovzdávania cien alebo inej spoločenskej udalosti. 

 

Nezabudnite, že okrem šiat máme v ponuke aj nádherné topánky k spoločenským šatám, doplnky, kabelky a šperky. Čiže od nás odídete naozaj vybavené od hlavy až po päty. 

 

Ku každým požičaným alebo predaným šatám navyše dostávate poukážku na líčenie a hairstyling s 30% zľavou od salónu LovelyLook  a poukážku na masáž alebo tréning s osobným trénerom v hodnote 20,- € od fitness centra EfectFit 

 

 

Please reload

Odporúčame

Fotenie s Mary Bartaloš pre Magazín Plus Jeden Deň

June 27, 2019

1/10
Please reload

Najnovšie príspevky
Please reload

  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square