© 2014 Blonde s.r.o.

Blonde Brunette na Bory Beauty and wedding show

October 25, 2016

Tretí októbrový týždeň sa niesol v duchu krásy, módy a jedinečných udalostí v živote každej ženy. Nákupné centrum Bory Mall organizovalo víkend Bory beauty and wedding show a nás salón tam nesmel chýbať. Počas víkendu ste mohli vidieť exkluzívne novú kolekciu spoločenských šiat Jeseň 2016  od nášho dvorného návrhára MacDuggal a jeho dcéry Ieeny. Okrem novej kolekcie sme do Borov priniesli aj pár starších modelov z letnej či jarnej kolekcie 2016.

 

Náš priestor bol plný aj iných zaujímavých súčastí pre Vaše veľké dni. Či už budete mať stužkovú, ples alebo svadbu v našom stánku ste mali možnosť vidieť okrem šiat aj zaujímavé fotosteny od nášho partnera Fotosteny.sk, ktorý doniesol až tri fotosteny pri ktorých ste sa mohli odfotiť. Fotosteny sú momentálne veľkým hitom na spoločenských udalostiach.

Chutné koláčiky a zákusky na pohľad i chuť nám pripravili šikovné ručičky cukrárok z nitrianskej cukrárne Viola bakery. O krásne kvetinové dekorácie sa postarala talentovaná dizajnérka z SLB dekor.

Ukážky líčenia predviedli šikovné vizížistky a maskérky zo salónu Lovely Look, ktoré nám pripravovali aj modelky na fashion show, ktorá sa uskutočnila v nedeľu 23.10 o 14tej. Naše krásne modelky boli z agentúry Slovakia Model Management veď posúďte sami, neboli nádherné ? 

 

Všetkým našim partnerom by sme chceli poďakovať za spoluprácu a tešíme sa opäť nabudúce :) 

Nižšie nájdete galériu ako to počas tohto víkendu krásy u nás v priestore v Boroch vyzeralo.

Nechajte sa inšpirovať, dámy !

 

Za krásne fotky ďakujeme fotografom: Zuzka Grebáč, Róbert Hruboš a Lukas Yurickovic 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

Odporúčame

Fotenie s Mary Bartaloš pre Magazín Plus Jeden Deň

June 27, 2019

1/10
Please reload

Najnovšie príspevky
Please reload

  • Facebook Basic Square
  • Google+ Basic Square