Šaty MacDuggal na objednávku !

 

Vyberte si z viac ako 2000 modelov šiat od amerického návrhára MacDuggal presne Vašu veľkosť, typ a farbu len pre Vás.

Ponúkame Vám zákaznícky servis na najvyššej úrovni práve tým že si môžete šaty vybrať podľa Vašich požiadaviek. Na základe čísla (kódu) pod každými šatami Vám preveríme cenu a dostupnosť každého originálneho kusu z kolekcie.

Či už chcete krátke alebo dlhé, spoločenské alebo koktejlky, jednoduché alebo prezdobené, sexi či rafinované, ktorékoľvek môžu byť Vaše.

Taktiež značka MacDuggal ponúka aj jednu celú kolekciu so šatami väčších veľkostí od veľkosti 44 vyššie, preto aj moletky sú u nás vítané a majú z čoho vyberať. Nám sa kolekcia Fabulous páči veľmi !

Feel the fashion s Blonde Brunette ! 

 

POSIELAJTE KÓDY, VEĽKOSTI A FARBY ŠIAT NA:     REZERVÁCIE@BLONDE.SK

NOVÁ KOLEKCIA 2016 !

 

Milé dámy, máme tu novú kolekciu Spring 2016 od úžasného amerického návrhára MacDuggal ! 

 

V katalógu nájdete 7 kolekcií spoločenských šiat Prom, Ballgowns, Flash, Fabulous, After five, Cassandra Stone a Couture. Novinkou je nová dizajnérka, ktorá navrhuje pre MacDuggal tento rok poprvý krát. Je to dizajnérka IEENA a jeden originálny kúsok šatočky IEENA máme aj na predajni. 

 

Jedinečné materiály ako aj strihy, ktoré dýchajú dušou umelca. Rafinované spoločenské šaty si môžete objednať jedine v Blonde Brunette požičovni spoločenských šiat.

 

Napíšte nám na rezervacie@blonde.sk a pošleme Vám elektronické katalógy, keďže sa jedná o veľký súbor, je nutné stiahnuť si ho z dátového úložiska "ulož.to" ale to však potrvá len pár minút a potom môžete veselo vyberať :)

 

Dodanie Vašich vysnívaných šiat trvá do 10 kalendárnych dní od záväznej objednávky a do 10dní ich môžete mať vo farbe, veľkosti a model, ktorý sa Vám najviac páči. 

 

Šaty si môžete objednať "na požičanie" a aj "na predaj"  avšak niektoré modely sú len na predaj. Informácie, ktoré modely dodávame akou formou Vám radi poskytneme mailom :) 

© 2020 Blonde s.r.o.