top of page
  • Writer's picturebb

Blonde Brunette na Bory Beauty and Wedding show

Updated: Mar 8, 2020


Rovnako ako minulý rok aj tento rok sme sa zúčastnili veľtrhu módy a krásy v nákupnom centre Bory mall v Bratislave. Pre návštevníkov sme si pripravili novú kolekciu od amerického návrhára MacDuggal Winter 2017 ktorá zahŕňala 12nových krásnych modelov šiat. Okrem šiat ste mohli v našom stánku vidieť aj doplnky ako kožušinky a kabátiky, najnovší katalóg z ktorého objednávame naše krásne šatičky.

Ak ste sa nemohli z nejakého dôvodu zúčastniť, katalóg máme samozrejme aj na predajni na Drieňovej 1 K, v Ružinove.

V sobotu bol v priestoroch nákupného centra celodenný program, ktorý mal pod palcom sexi moderátor Martin Šmahel. 21.októbra poobede sa konali dve módne prehliadky nášho salónu. Na móle ste mohli vidieť 12 šiat väčšina bola z najnovšej kolekcie ale kedže sú už stužkové v plnom prúde, doplnili sme ich kolekciou Jar 2017.

Krásne modelky boli rovnako ako minulý rok z agentúry Slovakia Model Management. ďakujeme majiteľke Andrejke za spoluprácu a odporúčania pri výberie dievčat. Pri výbere dievčat sa kládol dôraz na vysoké dievčatá od 173cm a vyššie a na farbu vlasov modeliek aby bol pomer blondýnok a brunetiek vyvážený :)

O vizáž sa postarali taktiež rovnako ako minulý rok šikovné ručičky dievčat zo salónu Lovely Look beauty ateliér. Účesy sme zvolili jednoduché wet look dievčatám s kratšími vlasmi a niektoré dievčatá mali jednoduché zopnuté hladké pony tails. Líčenie sme zvolili pre každú modelku rovnaké dymové líčenie aby vinikli oči a rysy tváre a bol zachovaný celý koncept prehliadky.

Fotenie mal na starosti fotograf Róber Hruboš zo Studio and Ateliér Hruboš a fotky, ktoré uvidíte nižšie sú práve z jeho dielne.

Tak sa milé dámy nechajte inšpirovať na nasledujúci stužkovú a plesovú sezónu budeme sa tešiť keď nás navštívite v našom salóne v novostavbe Edenpark na Drieňovej 1 K v Bratislave.

55 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page