top of page
tropické Listy

REFERENCIE

"Mala som svoje vysnívané svadobné šaty"

Keď nám v pondelky pri vrátení šiat rozprávate zážitky a dojmy z Vašich veľkých udalostí. Keď vidieť na Vašich tvárach úsmevy a spokojnosť. Keď poviete, že všetci chválili, že skoro odpadli, že boli aj slzičky... To je to najviac ! To je ten dôvod, prečo to robíme. S láskou a ochotou. Lebo sa neskutočne tešíme, keď prídu tieto emócie a radosť.

"Mala som najkrajšie šaty"

 

Všetci sa na mňa pozerali, aj cudzí ľudia ma zastavovali a chválili. DJ ma pochválil, že mám najkrajšie šaty.. To sú tie slová, ktoré od Vás počúvame pri spoločenských šatách. Preto pre Vás vyberáme tie najkrajšie najoriginálnejšie kúsky.

Aby ste boli INÉ. JEDINEČNÉ. NAŠE. 

#blondebrunettenevesta #blondebrunettewedding #blondebrunetteevening

svadobny salon bratislava
“ Šaty boli dokonalé a každý chválil do nebies ”

Henrietka

Silvia

" Dobrý deň, posielam ešte dodatočne fotky v tých najkrajších šatách ❤❤❤ ďakujem za najkrajšie šaty ❤😍 nikdy na ne nezabudnem🥺 tak pekne som sa ešte v ničom necítila ďakujem ❤❤ "

Barborka

" Ďakujeme!  ako vždy najviac spokojné "

Peťka

" Dobrý deň prajem, ja by som Vám len rada poďakovala za úžasné svadobné šaty, boli presne podľa mojich predstáv a cítila som sa v nich úžasne... ani som sa neprezliekala do popolnočných šiat 😊❤ máte naozaj výbornú pani krajčírku a ďakujem aj za váš skvelý prístup a  komunikáciu, som veľmi rada že som si vybrala práve váš salón ❤ "

Zanechajte nám Vašu recenziu !

Ako sa Vám u nás na skúške svadobných alebo spoločenských šiat páčilo ? Boli ste spokojné so šatami na Vašej veľkej udalosti ? Pripojte aj fotku zo svadby, plesu, stužkovej, či inej udalosti.

Budeme sa veľmi tešiť :) 

Vaše Táňa, Kika, Nina a Ingrid

bottom of page